Järelmaks

Liisi järelmaks

LIISI – lihtne ja mugav järelmaks!

valuveljed.ee teeb koostööd Koduliising OÜ`ga kelle abiga saate tooteid osta Teile sobival hetkel olenemata sellest kas õigel ajal on Teil selleks piisavalt rahalisi vahendeid või mitte. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi.

LIISI plussid:

* Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
* Liisi taotlemine on lihtne
* Liisi vastab kiiresti
* Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja koha peale tulla

LIISI järelmaksu tingimused:

* Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
* Lepingu kestus kuni 48 kuud
* Minimaalne ostusumma puudub
* Intress aastas olenevalt kauba maksumusest 20-25%
* Sissemaks alates 0%

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

* Palun edastage meile email pealkirjaga “Järelmaksuga ostusoov” ning kirjutage millist toodet järelmaksuga osta soovite. Seejärel edastame Teile ankeedi mille palume täita ning seejärel sisestame liisingutaotluse Teie eest programmi.

* Positiivse vastuse korral edastame Teile digiallkirjastamiseks järelmaksu lepingu.

* Esimene sissemakse tuleb tasuda CrystalShine OÜ arvelduskontole.

* Pärast allkirjastatud lepingu meile tagastamist ning sissemakse laekumist CrystalShine OÜ arvelduskontole loetakse Teie leping jõustunuks.

Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame alati Sinule sobivaima lahenduse.

LIISI – AUS JA EESTIMAINE

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot